V životě jde o víc než o VOLVO a proto ho řídíte.
Volvo V40Světové prvenství Volva: unikátní airbag pro chodce

Podobný bezpečnostní prvek nemá žádný jiný vůz na světě. Zbrusu nové Volvo V40 přichází s unikátním airbagem pro chodce, který se nepochybně stane jedním z klíčových prvků bezpečnostní výbavy tohoto vozu.

více

Volvo pustí V40 Cross Country i do přírody

První model Cross Country ukázalo Volvo světu už v roce 1997, tehdy pustilo na silnice i do lehčího terénu Volvo V70 Cross Country. Nyní dodala švédská automobilka drsnější ráz své žhavé novince V40. Výsledkem je zdatný a nepřehlédnutelný V40 Cross Country.

více

Nový model Volvo V40 je nejkrásnější ve své kategorii

Dynamický design zbrusu nového luxusního hatchbacku Volvo V40 si získává zaslouženou pozornost. Nejenže se za ním na ulicích i silnicích ohlížejí jak muži, tak i ženy, ale získal také prestižní ocenění v hodnocení krásy. Tuzemští čtenáři časopisu Auto Tip ho posadili na první místo v mezinárodní anketě Auto Bild Design Award v kategorii malých a kom- paktních vozů.

více

14. 3. 2012 – Revoluční bezpečnostní systém – airbag pro chodce

Bezpečnostní systém: 7 senzorů v nárazníku a jeden v prostoru na předním skle, kde je uchyceno zpětné zrcátko. Při nárazu chodce do předního nárazníku zareagují senzory tím, že spustí airbag, který je ukryt pod přední kapotou.

více

8. 3. 2012 – Představení modelu V40 na autosalonu v Ženevě

Nová generace modelu V40 byla veřejnosti představena na výstavišti Palexpo ve švýcarské Ženevě. Novináři tento model mohli naživo spatřit o 2 dny dříve. Nové V40 je prezentováno jako prémiový hatchback. Dle názvu spadá do segmentu kombi vozů, ale konstrukce a ani design tomu neodpovídají.

více


Design by 3sixty | 2024